דף הבית פרשת השבוע ספריית קשת אתרי הכיתות
חוג פרי שיתוף פעולה של המחלקה מדע וטכנולוגיה במינהל חינוך ירושלים לבין מרכז אדמונד ולילי ספרא למדעי המוח באוניברסיטה העברית בגבעת רם בירושלים
קרא עוד...
 
 
בית ספר תיכון קשת
בבית ספר קשת לומדים יחדיו תלמידים ומורים הנמצאים בקשת הדעות ומגוון ההשקפות המתייחסות ליהדות: כאורח חיים דתי הלכתי, כמסורת וכתרבות. אנו שואפים ללמוד וללמד כיצד לחיות בחברה מורכבת: כיצד ניתן לחיות עם מחלוקות, כיצד לפתח זהות אישית המתחזקת במפגש עם האחר תוך שמירה על פתיחות לתפישות שונות. המפגש והלימוד בריבוי קולות מהווים כר פורה לחשיבה מורכבת וביקורתית לצד גיבוש תפיסת עולם אישית. הלימוד והמעשה בבית הספר מכוונים לחיזוק זהות יהודית הכוללת מחויבות לתיקון עולם ולעשיית הישר והטוב בין אדם לחברו ובין אדם לחברה.
תגובות: 0   צפיות: 70
תגובות: 0   צפיות: 5
בשנים האחרונות תלמידי קשת מוכרים לקהילת בית הספר ולציבור הרחב ארבעת המינים לקראת חג הסוכות וכל ההכנסות מוקדשות לפעילות חברתית במעון רעות לילדים בסיכון. שיפצנו עם הילדים את המעון, קיימנו מערך קבוע של חוגים שהתלמידים העבירו בנושאים מגוונים והעיקר נוצר קשר אישי משמעותי בין התלמידים וילדי המעון.
שכבת י' יצאה ליום היכרות עם החברה הערבית באום אל פאחם.
בבית הספר שלוש כיתות חינוך המיוחד של תלמידי תקשורת (על רצף האוטיזם). במהלך השנים עלה צורך בדירת הכשרה שתאפשר לתלמידים לתרגל מיומנויות חיים. הצלחנו להפוך מקום מוזנח לדירה המשמשת את התלמידים בבישול, כביסה , טיפול ועוד. מצורף סרטון על המתאר את יום העיצוב של הדירה.
מסע מסכם של שכבת י"ב קשת תשעה, בנבכי החברה הישראלית ובנבכי זהותם האישית והמשפחתית. מצורפת תוכנית המסע....